Smycz przepinana dla psa - wygoda podczas spacerów

Smycz przepinana dla psa

Smycz przepinana BeBobi idealna na spacery. Długość smyczy jest regulowana dzięki czemu dopasujesz ją do rodzaju aktywności i spaceru. Dobierz wzór smyczy pod kolor maty i szelek tworząc w ten sposób idealny zestaw. 

Jest teraz 17 produktów.

Pokazywanie 1-17 of 17 produktów

Smycz przepinana

Smycz to jeden z podstawowych elementów psiego wyposażenia, którego zadaniem jest zapewnienie zwierzęciu poczucia bezpieczeństwa i komfortu podczas codziennych spacerów. Obecnie na rynku istnieje szeroki wybór tego typu akcesoriów, stworzonych z myślą o psach różniej wielkości i z uwzględnieniem wymogów czy upodobań właścicieli – od klasycznych smycz taśmowych czy skórzanych, aż po te z możliwością samodzielnej zmiany długości. Szczególnie popularna jest teraz smycz przepinana dla psa, która charakteryzuje się zdolnością dostosowywania rozmiaru paska do zaistniałej sytuacji czy zachowania naszego czworonożnego przyjaciela.

Jakie zalety ma smycz przepinana dla psa?

Przepinana smycz dla psa to idealne rozwiązanie nie tylko dla pupila, ale i właściciela. Funkcja systemu przepięć sprawia, że smycz staje się uniwersalna i świetnie sprawdza się w różnych warunkach środowiskowych, np. podczas spokojnych spacerów na łonie natury albo podczas przechadzek w pobliżu ruchliwych, gwarnych ulic, zastępując tym samym smycz miejską. Dopasowywany pasek pozwala więc zarówno na zwiększenie swobody zwierzęcia, jak i jej zmniejszenie, w zależności od okoliczności. Smycz przepinana to doskonały element wyposażenia, ponieważ pies może cieszyć się wolnością ruchu, a co za tym idzie – możliwością węszenia czy załatwiania swoich potrzeb w większą swobodą.

Akcesoria tego typu często wybierane są przez aktywnych właścicieli, którzy preferują dłuższe wędrówki czy uprawianie sportu w towarzystwie swojego psiego przyjaciela. Smycz dla psa przepinana zwykle jest dłuższa od tej klasycznej, co ułatwia zwierzęciu pozbycie się nadmiaru energii w sposób kontrolowany i co najważniejsze, całkowicie bezpieczny. Zakończenie z dwoma karabińczykami przy taśmie to kolejna zaleta tego przedmiotu – wówczas smycz przepinana dla psa staje się jeszcze bardziej funkcjonalna i wygodna, ponieważ może być wykorzystywana do przypięcia dwóch pupilów podczas jednego spaceru.

Co wyróżnia smycze przepinane od BeBobi

Smycz przepinana marki BeBobi ma długość całkowitą 2,7 m oraz dwa karabińczyki i dwa półkółka na zaczepy d-ring, które pozwalają na regulowanie taśmy do następujących rozmiarów długości:

  • przy pierwszej zmianie 2,2 m

  • przy drugiej 1,5 m.

Do wyboru posiadamy również dwa rozmiary szerokości taśmy, cieńszy 2 cm i grubszy 2,5 cm. Wszystkie elementy plastikowe i metalowe wykonane są z trwałych materiałów w jednolitym, czarnym kolorze.

Sam produkt jest łatwy w utrzymaniu czystości, ponieważ można go prać w pralce. Każda smycz dla psa przepinana naszej firmy wykonana jest z wytrzymałej, dobrej jakości taśmy z dwustronnie nadrukowanym kolorowym designem, który cieszy oko właściciela i pięknie komponuje się z sierścią czworonoga. Smycze przepinane BeBobi wyróżniają się na tle innych przede wszystkim jakością. Dostępne są w kilku wzorach, zaprojektowanych przez zdolne polskie ilustratorki i graficzki, a wszystkie produkty zostały uszyte w Polsce, dlatego kupując nasze akcesoria, wspierasz lokalny rynek.