Ciesze się, że tu zajrzałaś / łeś!

Jeśli tutaj jesteś to znaczy, że chcesz poznać bliżej ludzi i ideę, która stoi za marką BeBobi.  

Markę BeBobi założyłam w 2017 roku po tym jak pojawił się w naszym domu Bobi. Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek kolorowe i odważne maty samochodowe przełamując wszechobecną czerń w tym sektorze. Na początku była niepewność czy moja wizja kolorowych zagłówków się przyjmie ale szybko okazało się, że taka zmiana była potrzebna i pokochaliście nasze wzory równie mocno jak ja! Jeśli chcesz przeczytać o nas więcej zjedź niżej.

Agnieszka

Nazwa nie mogła być inna! Tylko od Bobisia. „Be Bobi” czyli być jak Bobi w nowym, kolorowym i szczęśliwym życiu!

BeBobi - Be Happy! 

W 2019r do naszej rodziny dołączyła Mela. Została przez nas adoptowana jako dwuletnia chudzinka i szybko okazało się, że świetnie spełnia się jako testerka i modelka:) Obecnie zastępuje Bobisia w tych firmowych działaniach, a on odpoczywa na swojej psiej emeryturze na kanapie;)

Zobacz film jak powstaje nasza mata samochodowa: 

Od początku powstania marki działamy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Co to znaczy?

 Działamy biznesowo wg wartości, które są dla nas ważne prywatnie! Mamy zdefiniowane obszary, w których zawiera się naszą misja i wizja działania.  

LUDZIE

Przede wszystkim szacunek do pracowników! To dzięki temu jesteśmy zespołem i wspólnie tworzymy produkty najwyższej jakości. Drugi aspekt to obsługa klienta. Dbamy o relacje z Klientami, rozmawiamy i doradzamy przed zakupem ograniczając w ten sposób wymianę produktów czyli niepotrzebny transport. Prowadzimy aktywnie media społecznościowe. Informacje zwrotne są dla nas najcenniejszym źródłem doskonalenia. Tworzymy produkty po to, aby były wsparciem w codziennym życiu naszych Klientów. 

SZWALNIA / PROCES PRODUKCJI

Jako zespół dbamy o cały proces - od tworzenia przez produkcję aż do wysyłki. A wszystko to odbywa się w naszej pracowni w Poznaniu!  Sami również testujemy prototypy. Wzory, które znajdują się na naszych produktach są unikalne, a część zaprojektowana jest przez ilustratorów dla naszej marki. Dbamy również o bezpieczeństwo dlatego przeprowadzamy testy wytrzymałości naszych gotowych produktów – pasów bezpieczeństwa – w akredytowanym laboratorium!

DZIAŁANIA EKOLOICZNE

Szyjemy akcesoria z UPCYKLKINGU czyli z odpadów po wykrajaniu mat samochodowych, m.in. saszetki na smaki i woreczki. Korzystamy z materiałów z certyfikatem OEKO Tex oraz testami na zawartość substancji szkodliwych SVHC. Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami. W ofercie mamy kolekcję EKO - maty samochodowe z materiału z recyklingu z butelek PET. Zachęcamy również Klientów do naprawiania produktów zamiast wyrzucać. Sprawdzimy je i naprawimy, aby dalej mogły spełniać funkcję. Zamówienia pakujemy w eko foliopaki z recyklingu.

DZIAŁANIA SPOŁECZNE

Angażujemy się jak możemy w pomoc schroniskom i fundacjom dla bezdomnych zwierzaków. Przekazujemy nasze akcesoria i maty na bazarki lub po prostu do schronisk do wykorzystania przy przewożeniu psów. Wspieramy adopcję psiaków, np. w naszej kampanii eko wystąpił kundelek Rufi ze schroniska w Gaju (już szczęśliwie zaadoptowany).

Historia BeBobi

 W październiku 2015 po namowie przyjaciół wybraliśmy się na spacer do schroniska w Gaju wyprowadzić mieszkające tam pieski. 

Strasznie nam się podobało, że to schronisko jest bardzo otwarte i zachęca do zapoznawania się z psimi mieszkańcami. Ale szczerze mówiąc, bardzo bałam się tej wizyty bo jako wrażliwiec na psie historie myślałam, że zwyczajnie, emocjonalnie nie dam rady… ale dałam!

 I w pierwszej klatce zaraz po wejściu spotkaliśmy Bobiego! Tak miał na imię w schronisku, mieszkał tam już rok, miał wtedy 10 lat i średnie szanse jako senior na adopcje. 

Mimo ciężkiej historii za sobą, tak strasznie cieszył się na widok ludzi! No i wpadliśmy po uszy:) W listopadzie już mieszkał z nami! :) Bobi miał 10 lat, a ja 10 lat pracy na etacie za sobą i tak niby miało być dalej. Dobra praca, dobra płaca, stabilnie to czego chcieć więcej? No właśnie?! :)  

Jak tylko była wolna chwila to pakowaliśmy się do samochodu i jechaliśmy z Bobim za miasto. Zadziwiające, że mimo wieku i tego, że wcześniej pewnie za często nie podróżował, to lubił jeździć samochodem tzn. przesypia rozłożony na kanapie całą drogę;) 

Kupiliśmy matę samochodową ale wszystkie, które oglądaliśmy były zwykłe, smutne, cienkie i czarne i nagle powstał pomysł na własny funkcjonalny styl! I tak sobie jeździliśmy, aż w końcu w samochodzie powiedziałam, że odchodzę z pracy i będę pracować sama dla siebie, tworząc psi kolorowy dizajn😉

Tak się stało! 30.06.2017 złożyłam wypowiedzenie i zaczęłam działać. Wiedziałam jak nazwę firmę, co do tego nie było wątpliwości:) 

BeBobi - być jak Bobi w nowym życiu! Merdać ogonkiem z całą dupką, bawić się nawet samemu warcząc przy tym aż w gardle drapie i spać do góry nogami do 10:00 bo przecież siku poczeka;) Po prostu być szczęśliwym mimo wszystko!

Tak właśnie powstały unikalne, funkcjonale, wodoodporne, bałaganoodporne i kolorowe maty do samochodu. I ciągle powstają nowe! Różne rozmiary, różne modele, różne wzory i kolory. A na jednym produkcie się nie skończy, to już wiemy!