Smycz miejska dla psa - wygoda i wyjątkowy styl

Smycz miejska dla psa

Smycz miejska BeBobi idealna na spacery. Dobierz wzór smyczy pod kolor maty i szelek tworząc w ten sposób idealny zestaw. 


Smycz miejska

Smycz, obok wygodnego, miękkiego legowiska i miski wypełnionej pełnowartościową karmą, jest niezbędnym elementem w życiu każdego psiaka. Stanowi ona przedłużenie dłoni właściciela – zapewnia mu odpowiednią kontrolę nad pupilem i sprawia, że wspólna przechadzka jest beztroska. Wybór tego typu akcesoriów jest duży, a wśród nich jest także smycz miejska, przeznaczona do spacerów wśród ulicznego zgiełku czy terenów zurbanizowanych.

Jakie atuty ma smycz miejska dla psa?

Miejska smycz dla psa różni się nieco od smyczy przepinanej, szczególnie pod względem jej długości i sposobu użytkowania. Jest to tradycyjna forma tego wyposażenia i została stworzona z myślą o tym, by zapewnić czworonogowi najwyższe bezpieczeństwo, a człowiekowi komfort w trakcie wspólnego spacerowania. Z tego też powodu standardowa smycz miejska ma tylko jeden wymiar i nie jest regulowana za pomocą karabińczyków oraz zaczepów – zwykle nie przekracza 1,5 m, dzięki czemu doskonale nadaje się do warunków miejskich.

Natężony ruch, zatłoczone chodniki czy przepełnione samochodami jezdnie wymagają od właściciela szczególnej troski o swojego pupila. Dlatego też smycz miejska ma taką długość, która pozwala na większą ochronę zwierzęcia. Krótsza taśma pozwala bowiem na łatwiejsze manewrowanie wśród tłumu lub szybszą reakcję w przypadku ryzykownych sytuacji w trakcie spaceru. Dodatkowo idealnie sprawdza się do uczenia czworonoga dyscypliny i odpowiedniego kroku, np. chodzenia przy nodze podczas wędrówek.

Smycz miejska dla psa od BeBobi

Świetny design oraz unikatowe wzory to coś, co wyróżnia nasze akcesoria i pięknie współgra z wyglądem naszych futrzastych przyjaciół. Smycz miejska dla psa od BeBobi to produkt etyczny, uszyty w polskich szwalniach i zaprojektowany przez utalentowane, polskie graficzki. Smycz ma długość 150 cm i wykonana została z dwustronnie zadrukowanej, mocnej taśmy, aby zapewnić zwierzęciu maksymalną ochronę w trakcie spacerów. Posiada wygodną, materiałową rączkę, przy której zamocowano zaczep d-ring. Element ten pozwala na samodzielne przyczepienie niezbędnego dodatku przy codziennych wędrówkach, czyli kupownika – małej saszetki wypełnionej jednorazowymi woreczkami na psie odchody.

Każda smycz miejska dla psa naszej marki zakończona jest wytrzymałym karabińczykiem, który służy do podpięcia do szelek lub obroży psa. Wszystkie smycze uszyte są w dwóch wymiarach pod względem szerokości taśmy — istnieje możliwość wyboru taśmy 2 cm lub 2,5 cm, w zależności od potrzeby czy preferencji.