Pasy dla psa do samochodu w trosce o komfortową podróż, pasy bezpieczeństwa dla psa w wyjątkowych wzorach

Pasy dla psa do samochodu

Pasy bezpieczeństwa są niezbędne do zabezpieczenia psa podczas przewożenia go w samochodzie. Nasze pasy bezpieczeństwa dla psa posiadają CERTYFIKAT WYTRZYMAŁOŚCI wydany przez akredytowane laboratorium. W ofercie mamy cztery rodzaje pasów w zależności od potrzeb: pasy do wpięcia we wtyczkę pasów samochodowych, pasy hakowe do zamontowania w systemie isofix, pasy montowane do "ludzkiego" pasa bezpieczeństwa. Również pas dwójnik do przypięcia dwóch psów w jedną wtyczkę. 

Jest teraz 26 produktów.

Pokazywanie 1-26 of 26 produktów

Pasy dla psa

Podczas podróży autem z psem bardzo ważne jest to, aby zadbać o bezpieczeństwo zarówno jego, jak i pozostałych pasażerów. To właśnie dlatego stworzyliśmy unikatowe pasy do samochodu dla psa — produkt, który pozwala na spokojną i komfortową przejażdżkę. Sprawdź ofertę BeBobi i wybierz model, który odpowiada Twoim potrzebom.

Pasy dla psa do samochodu — dlaczego warto je mieć?

Zwierzę swobodnie poruszające się w trakcie podróży samochodem może być dużym zagrożeniem. W momencie stłuczki lub groźniejszego wypadku niezapięty pasem pies może odnieść poważne obrażenia. Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo zarówno osób podróżujących samochodem, jak i swojego pupila, warto zainwestować w wysokiej jakości pasy bezpieczeństwa dla psa. Tego rodzaju szelki skutecznie chronią przed negatywnymi skutkami gwałtownego hamowania. Funkcja ta sprawia, że pasy dla psa do auta są akcesorium, które powinien posiadać każdy właściciel podróżujący ze swoim pupilem.

Nasze pasy bezpieczeństwa dla psa z atestem

Pasy dla psa z atestem to produkty, które ze względu na przeznaczenie, zostały poddane odpowiednim testom sprawdzającym ich zabezpieczenia i trwałość. Wszystkie rodzaje pasów bezpieczeństwa, które aktualnie znajdują się w ofercie BeBobi, zdały ten niezwykle ważny egzamin i otrzymały certyfikat wytrzymałości wydany przez akredytowane laboratorium.

Podeszliśmy do naszej pracy odpowiedzialnie i zadbaliśmy o najmniejszy szczegół, aby czworonożni przyjaciele mogli razem ze swoimi właścicielami podróżować bezpiecznie i komfortowo. Druga część egzaminu bezpiecznej podróży leży w Twoich rękach: po prostu zadbaj o właściwe wyposażenie samochodu podczas jazdy autem z psem.

Pasy samochodowe dla psa i ich budowa

Obecnie rynek obfituje w różnego rodzaju pasy bezpieczeństwa dla czworonogów i nietrudno o zagubienie się w gąszczu możliwości. Zatem jakie szelki dla psa do samochodu sprawdzą się najlepiej? W tym przypadku nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania – wybór najlepszego modelu dla naszego pupila zależy od naszych indywidualnych potrzeb i preferencji, także estetycznych.

W naszej ofercie znajdują się cztery rodzaje pasów:

  • pasy do wpięcia we wtyczkę pasów samochodowych – składają się z szerokiej na 2,5 cm i regulowanej aż do 75 cm mocnej taśmy z uniwersalną wpinką do standardowego pasa bezpieczeństwa. Model zakończony jest wytrzymałym karabińczykiem przypinanym do szelek pupila,

  • pasy hakowe do zamontowania w systemie ISOFIX – posiadają z obu stron wysokiej jakości karabinki hakowe: jeden przeznaczony do zaczepów typu ISOFIX, a drugi do przypięcia szelek psiaka,

  • pasy w formie pętli z wytrzymałym karabińczykiem – montowane są do „ludzkiego” pasa bezpieczeństwa. Mają nieregulowaną taśmę, ale ich lekka waga i mocny karabinek stosowany powszechnie do wspinaczek i alpinizmu sprawiają, że jest idealny zarówno dla mniejszych, jak i większych czworonogów,

  • pas dwójnik, służący do przypięcia dwóch zwierzaków w jedną wtyczkę.

Wybór odpowiedniego modelu dla naszego psa jest bardzo ważny, dlatego warto zwrócić uwagę na jego wykonanie. Pasy do auta dla psa BeBobi zostały stworzone z mocnych i wytrzymałych materiałów najwyższej jakości, aby dobrze chronić Twojego pupila i zapewnić mu odpowiedni komfort podczas wspólnych samochodowych wycieczek.

Pasy bezpieczeństwa dla psa do bagażnika

Alternatywą do przypinania pasów do siedziska jest ich montaż w bagażniku. Taki sposób przewożenia zwierzaka będzie dobrym rozwiązaniem dla większych psów, których rozmiar uniemożliwia przypięcie do zwykłych pasów bezpieczeństwa. Pasy dla psa do bagażnika są również dobrym rozwiązaniem dla pupili podróżujących w samochodach typu kombi lub SUV. W tych pojazdach umieszczenie go w bagażniku zapewni większe bezpieczeństwo podczas jazdy. Dodatkowo przewożenie psa w bagażniku może zapewnić mu większy komfort oraz swobodę ruchów podczas jazdy.

Pamiętajmy, że pasy bezpieczeństwa dla psów to niezbędny element wyposażenia każdego czworonożnego właściciela, który dba o bezpieczeństwo swojego pupila. Dzięki nim nasz psi przyjaciel będzie bezpieczny i zabezpieczony podczas każdej podróży.

Uwaga! Decydując się na zakup pasów bezpieczeństwa dla swojego psa przed pierwszą, dłuższą podróżą należy zabrać czworonoga na krótkodystansowe przejażdżki. Stopniowo przedłużony czas wycieczek pozwoli oswoić się zwierzakowi z nowym sposobem podróżowania oraz zwiększyć jego komfort jazdy.