Legowiska domowe dla psa

Legowiska domowe dla psa

W tej kategorii są legowiska z wyższymi bokami, wypełnione bardzo miękkim i wygodnym puchem. Posłania są w czterech rozmiarach: XS, S, M, L, szyte z weuru lub materiału wodoodpornego. Nasze legowiska "Moe" sprostają największym psim leniuszkom.  

Jest teraz 13 produktów.

Pokazywanie 1-13 of 13 produktów

Legowisko dla psa do domu

Każdy potrzebuje swojej własnej przestrzeni, aby czuć się komfortowo i bezpiecznie – również Twoje zwierzę. Dlatego, aby zadbać o dobre samopoczucie pupila, warto zdecydować się na wygospodarowanie przeznaczonego tylko dla niego miejsca do relaksu. Idealnym rozwiązaniem jest zainwestowanie w odpowiednie legowisko dla psa do domu, które pozwoli Twojemu czworonożnemu przyjacielowi na spokojny odpoczynek. Dobrze dobrane legowisko dla psa do domu to świetny pomysł na zatroszczenie się nie tylko o zdrowy sen zwierzęcia, ale i o poprawne wychowanie pupila oraz higienę w mieszkaniu.

Na jakie domowe legowisko dla psa się zdecydować?

Dobór legowiska dla psa do domu nie jest rzeczą trudną. Należy przede wszystkim pamiętać o tym, by jego rozmiar był dobrze dostosowany do wielkości zwierzęcia. W BeBobi chcemy zapewnić komfort zarówno małym, jak i dużym, dlatego każde nasze legowisko dla psa domowe dostępne jest w kilku rozmiarach – od XS lub S, po największe L. W celu ułatwienia opiekunom wyboru wszystkie wymiary danego legowiska dla psa do domu są przez nas dokładnie zmierzone i czytelnie opisane w tabeli. Najlepsze legowisko dla psa do domu to takie, które będzie miękkie i o 20-30 cm większe od naszego czworonożnego przyjaciela. Dlatego tak istotne jest, by dobrze zmierzyć zwierzę, zaczynając od nasady głowy do podstawy ogona.

W ofercie naszego sklepu mamy kilka rodzajów domowych legowisk dla psa. W zależności od upodobań co do wyglądu czy materiału można wybrać jednokolorowe obicie z weluru lub kwiatowe wzory z wodoodpornego materiału.