Legowiska podróżne dla psa

W tej kategorii są legowiska turystyczne - płaska poduszka z delikatnym wypełnienieniem, którą można zwinąć (specjalnie wszyte gumy do przytrzymania) i zabrać ze sobą na każdy wyjazd. W prezencie dodatkowa, osobna poduszka, na której pies może oprzeć głowę. Dwie wersje - welur lub materiał wodoodporny. Cztery rozmiary: XS. S. M, L

Jest teraz 10 produktów.

Pokazywanie 1-10 of 10 produktów

Legowisko podróżne dla psa

W swoim asortymencie posiadamy legowiska podróżne dla psów, aby umilić wyjazdy także naszym czworonożnym przyjaciołom. Każde legowisko podróżne dla psa z naszej oferty zwija się w rulon, co oszczędza miejsce, a wyjmowane wnętrze ułatwia czyszczenie. Z kolei piękne kolory i wzory legowisk podróżnych dla psa stanowią również ładną ozdobę samochodu. Dodatkowo, miękkie i wygodne posłania świetnie sprawdzą się nie tylko na wspólnych wycieczkach, ale i w domu.

Dlaczego warto wybrać legowisko podróżne dla psa?

Może się wydawać, że legowisko podróżne dla psa to dodatek, bez którego można się obyć. Nic bardziej mylnego – to ważny element, jeśli kompanem Twoich wycieczek jest zwierzę. Jazda samochodem czy nowe, nieznane miejsce może spowodować u psa stres i niepokój. Dobrym rozwiązaniem dla poprawienia komfortu pupila jest zakup przydatnego wyposażenia, a takim niewątpliwie jest legowisko podróżne dla psa. Wyodrębnione własne miejsce sprawi, że pupil będzie czuł się bezpieczniej. Ponadto legowiska podróżne dla psa pozwalają zabezpieczyć tapicerkę przez zabrudzeniami, np. błotem czy sierścią.