Mata z kolorowymi zagłówkami „KUKO+” OCEAN
Mata z kolorowymi zagłówkami „KUKO+” OCEAN

Mata K&D - RAINFOREST

Mata z kolorowymi zagłówkami w wersji KID&DOG to podwójna mata ochronna łatwo montowana za pomocą kolorowych nakładek na 4 zagłówki (kształt U) umożliwiająca podróżowanie na niej jednocześnie psa i dziecka w foteliku. 

Dzięki zastosowaniu formy mocowania maty za pomocą nakładek na zagłówki jest ona dużo bardziej wytrzymała.

Mata szyta ręcznie z wytrzymałego poliestru. Połączenie wodoodpornych materiałów - granatowa, wytrzymała kodura jako główna część maty zapewnia całkowite zabezpieczenie kanapy przed wilgocią, sierścią , brudem i uszkodzeniem mechanicznym, z cieńszą w liście i pomarańczowe kwiaty dodaje unikatowego wyrazu. Nowoczesny wygląd maty podkreślają dodatki w postaci lamówki, nici i kieszonek.

Mata jest dwuwrtwowa podszyta antypoślizgową podszewką. 

Wymiary:
M: szer. 140 cm / dł. 180 cm
S: szer. 124 cm / dł. 160 cm

Mata w opcji KID&DOG posiada z wybranej strony suwak dzielący umożliwiający opuszczenie nóg dziecka na podłogę. Dodatkowo szeroki otwór do wpięcia fotelika do systemu IsoFix. Mata znajduje się pod fotelikiem zabezpieczając siedzisko oraz zabezpiecza tył przedniego fotela.  

Dodatkowo jest możliwość wyboru opcji kieszeni TV - jest to transparentna kieszeń z folii PCV umiejscowiona na zagłówku. Idealna do tableta lub telefonu dla tych lubiących bajki w czasie podróży.

Tkaniny poliestrowe posiadają certyfikat OEKO-TEX oraz certyfikat zgodnie z PN-EN 71-3+A2:2017-12 „Bezpieczeństwo zabawek cz.3 migracja pierwiastków” 

Kolorystyka:

Granatowa kodura, rainforest, pomarańczowa nitka i granatowa lamówka

251,22 zł

Dostępne od ręki

Więcej informacji

Rozcięcie na IsoFix 45 cm zaczynające się 10 cm od końca kanapy. Mata znajduje się pod fotelikiem zabezpieczając siedzisko.


Po stronie dziecka na tyle przedniego fotela znajduje się organizer - kieszeń mała, kieszeń na butelkę oraz duża kieszeń. Ta część zabezpiecza również tył przedniego fotela przed brudnymi bucikami. A dzięki gumie mocującej do oparcia nie przesuwa się i nie zwisa luźno


Dodatkowo jest możliwość wyboru opcji kieszeni TV - jest to transparentna kieszeń z folii PCV umiejscowiona na zagłówku. Idealna do tableta lub telefonu dla podróżników lubiących bajki w czasie podróży. 


Szerokość kieszeni: 21 cm / wysokość 18 cm


Po stronie psa znajduje się otwór na pas bezpieczeństwa oraz duża kieszeń np. na smycz czy miskę. Do wyboru również bok osłaniający drzwi. Wymiary:


Rozmiar M idealnie sprawdzi się do aut typu limuzyna, SUV


Szerokość: 140 cm / Długość 180 cm (od pod zagłówkiem tylnym do pod zagłówkiem przednim - litera U)


Odległość między zagłówkami 60 cmRozmiar S do mniejszych aut typu hatchback


Szerokość: 124 cm / Długość 160 cm (od pod zagłówkiem tylnym do pod zagłówkiem przednim - litera U)


Odległość między zagłówkami 50 cmDzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów poliestrowych maty są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości - zalecamy pranie ręczne w miejscu zabrudzenia (wystarczy gąbka lub szczoteczka z proszkiem). Jest też możliwość prania w pralce na delikatnym programie (30st, wirowanie 600).


Uwaga! Nie używać silnych detergentów oraz środków dezynfekcyjnych skoncentrowanych