F.A.Q. - Najczęściej zadawane pytania:

Jaki dobrać rozmiar maty samochodowej KUKO+ do mojego samochodu?

Przed zakupem najlepiej dokonać pomiaru tylnej przestrzeni zgodnie z poniższą grafiką:

Jaki rodzaj maty powinienem wybrać do samochodu trzydrzwiowego?

Wszystko zależy gdzie podróżuje Twój pies – czy na przednim siedzeniu czy z tyłu.

Jeśli jest to mały bądź średni pies i chciałbyś aby był z Tobą z przodu to polecamy fotelik Ero Soft

W przypadku dużego psa lub kliku psów podróżujących na tylnej kanapie proponujemy matę samochodową Kuko+. Jest to ochrona całej tylnej kanapy łącznie z zagłówkami. Bardzo łatwa w montażu i demontażu - wystarczy nałożyć nakładki na zagłówki co w przypadku trzydrzwiowego auta sprawdza się idealnie. Zdejmujemy jeden zagłówek, opuszczamy fotel umożliwiając wskoczenie psa, zakładamy zagłówek i gotowe:)

Czy wszystkie maty posiadają otwory na pasy bezpieczeństwa?

Tak, wszystkie maty posiadają możliwość przypięcia psa pasami bezpieczeństwa.

Czy mata na całą tylną przestrzeń umożliwia podróżowanie psa i dziecka w foteliku lub dorosłego pasażera w tym samych czasie na tylnej kanapie?

Tak, mamy dwie opcje:

1. Okazjonalna podróż pasażera na tylnej kanapie razem z psem bez konieczności ściągania zagłówków maty Kuko+ - wybierz opcję suwaka dzielącego na nogi. Suwak umiszczony jest między siedzisiem a oparciem przedniego fotela i umożliwia opuszczenie nóg na podłogę, a otwór na pasy pozwoli na bezpieczne przypięcie się pasażera. 

2. Maty Kid&Dog są przystosowane do podróżowania dziecka lub dwójki dzieci w fotelikach Isofix pozostawiając miejsce dla psa obok:) Maty mają szeroki suwaki umożliwiający wpięcie fotelika do systemu Isofix, suwak do opuszczenia nóg na podogę, duży organizer z kieszonkami po stronie dziecka oraz dużą kieszonkę na smycz po stronie psa. 

Jakie są zasady zwrotu towaru?

Masz prawo do zmiany zdania i zwrócenia nam zakupionego towaru w ciągu 14 dni od otrzymania paczki. Prosimy jednak przed fizycznym odesłaniem napisać do nas maila na zwrot@bebobi.pl. Następnie nadaj przesyłkę (z informacją o zwrocie w środku) na adres: BeBobi ul. J. Porazińskiej 19, 60-195 Poznań. Pamiętaj, że zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania i konieczne jest dołączenie paragonu, bez którego zwrot nie będzie możliwy.