Lista – marka samochodu a rozmiar maty Kuko+

Mata samochodowa BeBobi z zagłówkami Kuko+ przypadła Wam do gustu z czego jesteśmy bardzo dumni:) Zdecydowanym plusem, o którym często wspominacie jest zabezpieczenie zagłówków oraz szybkość i łatwość montażu. Jest to mata zabezpieczająca całą tylną przestrzeń tzw. hamak, montowana za pomocą nakładek na zagłówki to niezwykle ważny jest jej wymiar.

Mata musi zabezpieczać całość tylnej przestrzeni samochodu z otworami na pasy bezpieczeństwa i jednocześnie być na tyle uniwersalna, aby pasować do różnych klas samochodów. Biorąc to pod uwagę opracowaliśmy dwa rozmiary maty podzielone ze względu na wielkość samochodu. Szablony maty (szerokość, długość, rozstaw zagłówków, kształt zagłówków, rozstaw otworów na pasy, itp) opracowywane są w całości przez nas biorąc pod uwagę wymiary i wielkość europejskich marek samochodów. Sprowadza się do śledzenia takich pozycji jak np. „Auto świat” czy „Moto” ale dzięki temu rozstaw osi nie jest nam obcy :)

Często przy wyborze i zakupie maty w naszym sklepie prosicie o poradę jaki rozmiar będzie odpowiedni do Waszego samochodu. Aby ułatwić Wam zakupy postanowiliśmy opracować listę marek samochodów z informację jaki rozmiar do nich pasuje. Lista powstała na podstawie naszego doświadczenia – mierzenia mat do różnych samochodów (sąsiedzi są bardzo wyrozumiali;) oraz wywiadu z Wami na targach lub podczas wymiany wiadomości podczas zakupu:) Lista będzie żyła i będziemy ją uaktualniać bo nie jest łatwo wpisać tu wszystkie modele, a jeśli nie ma Waszego konkretnego samochodu to wiedząc w jakim jest segmencie może uda Wam się na naszej liście znaleźć zbliżony model.

Obecnie zbieramy dane na temat konieczności wprowadzenia trzeciego, pośredniego rozmiaru maty. Jeśli się zdecydujemy opracujemy listę szczegółową, tak aby nie było wątpliwości:)

Przykładowe zdjęcia rozmiarów mat w samochodzie:


Mata roz. M auto Skoda Kodiaq
Mata roz. M auto: VW Passat B6
Mata roz. M auto: Mazda CX5
Mata roz. S auto: Fiat 500
Mata roz. S auto: Hyundai I30
Mata roz. S auto: Ford Fiesta

Słowo na temat dopasowania pozostałych mat samochodowych BeBobi:

Powyższą listę można zastosować również do mat na taśmy Kuko. Maty typu kosz Dengu na taśmy pasują do wszystkich powyższych modeli (z obu list), ponieważ rozmiar jest uniwersalny (dopasowujemy do siedzeń za pomocą regulowanych taśm). Natomiast matę Dengu+ (typu kosz montowana za pomocą zagłówków) zalecamy wymierzyć oparcie fotela zgodnie z informacją przy produkcie, jednak z naszego doświadczenia wiemy, że mata ta będzie bardziej odpowiednia dla większych aut z listy Rozmiar M.

Mamy nadzieje, że nasza lista rozwiała Wasze wątpliwości, który rozmiar maty samochodowej wybrać:)

Życzymy wspaniałych i kolorowych wspólnych podróży!

Komentarze

Dodaj komentarz