SASZETKA NA WORECZKI
SASZETKA NA WORECZKI

Saszetka na woreczki - ECO PIESKI

SASZETKA to wygodne i miękkie etui na woreczki (kupowniki), którą łatwo przypniesz do smyczy miejskiej oraz flexi. 

Saszetka wykonana z materiału pochodzącego z recyklingu w kolorze Eco pieski -  łącznie z pasem bezpieczeństwa i matą samochodową tworzą ekologiczne i unikalne zestawy podróżne BeBobi.

Wymiary saszetki: wys. 8 cm / gł. 5 cm

Saszetki szyte są z UPCYKLINGU czyli z odpadów powstałych po wykrajaniu mat samochodowych. Dbając o ekologie postanowiliśmy nie dodawać do saszetek plastikowych elementów - do wyjmowania woreczków jest obszywany otwór. 

20,33 zł

Dostępne

Więcej informacji

Kolekcja mat ECO z materiału z recyklingu z butelek pet powstała z potrzeby dbania o naszą planetę i środowisko naturalne.  Od początku powstania marki staramy się podchodzić odpowiedzialnie i wprowadzać działania proekologiczne. I tak zwracając uwagę na zużycie plastiku udało nam się wprowadzić produkty, które są eco friendly.


Pozostawiona w ziemi butelka pet może leżeć i rozkładać się nawet 1000 lat!


Do produkcji 1 maty potrzeba było około 96 przetworzonych butelek.


W saszetce umieszczone zostały dwa otwory - przedni otwór bez zamka, tak aby swobodnie wyciągać woreczki, tylny otwór zamykany taśmą suwakową, szerszy umożliwiający włożenie rolki z workami.


W górnej części jest metalowy karabińczyk, za pomocą którego można przypiąć saszetkę do smyczy lub szlufki spodni oraz dłuższa pętelka, która umożliwi przypięcie saszetki do szerszej smyczy flexi. 


Saszetka wykonana z wodoodpornych materiałów (tych samych co maty samochodowe) dzięki czemu jest trwała oraz nie przemoknie podczas deszczowych spacerów.


Atutem saszetki BeBobi jest jej miękka, materiałowa konstrukcja.