SASZETKA NA WORECZKI
SASZETKA NA WORECZKI

Saszetka na woreczki - OCEAN

SASZETKA to wygodne i miękkie etui na woreczki (kupowniki), którą łatwo przypniesz do smyczy miejskiej oraz flexi. 

Saszetka w kolorze maty samochodowej Ocean -  łącznie z pasem bezpieczeństwa i saszetką na smaczki tworzą kolorowe i unikalne  zestawy podróżne BeBobi.

Wymiary saszetki: wys. 8 cm / gł. 5 cm

Saszetki szyte są z UPCYKLINGU czyli z odpadów powstałych po wykrajaniu mat samochodowych. Dbając o ekologie postanowiliśmy nie dodawać do saszetek plastikowych elementów - do wyjmowania woreczków jest obszywany otwór. 

20,33 zł

Dostępne od ręki

Więcej informacji

Saszetki dostępne są w kolorze każdej naszej maty samochodowej tworząc z pasem bezpieczeństwa i saszetką na smaczki unikalne i kolorowe  zestawy podróżne BeBobi.


W saszetce umieszczone zostały dwa otwory - przedni otwór bez zamka, tak aby swobodnie wyciągać woreczki, tylny otwór zamykany taśmą suwakową, szerszy umożliwiający włożenie rolki z workami.


W górnej części jest metalowy karabińczyk, za pomocą którego można przypiąć saszetkę do smyczy lub szlufki spodni oraz dłuższa pętelka, która umożliwi przypięcie saszetki do szerszej smyczy flexi. 


Saszetka wykonana z wodoodpornych materiałów (tych samych co maty samochodowe) dzięki czemu jest trwała oraz nie przemoknie podczas deszczowych spacerów.


Atutem saszetki BeBobi jest jej miękka, materiałowa konstrukcja.