Unikalne akcesoria do podróżowania

Zalety maty KUKO+

Wysokiej jakości, wodoodporny i wytrzymały materiał

Łatwy montaż i demontaż za pomocą nakładek na zagłówki

Otwory na pasy bezpieczeństwa i okienko z siatki między fotelami

Szyte i projektowane w naszej pracowni w Poznaniu

Doceniana przez Klientów - trzy nagrody w plebiscytach branży zoologicznej

Zobacz produkty

Legowiska domowe MOE

Niezwykle miękkie i komfortowe. Wykonane z wysokiej jakości materiału.

Dostępne w 3 rozmiarach (S,M,L) i ośmiu wariantach kolorystycznych - kolorowe lub klasyczne, eleganckie.

Sprawdź naszą kolekcję MOE

Zobacz produkty

Maty dziecko i pies

Podróżujesz z dzieckiem i z psem? Mamy rozwiązanie jak zadbać o tylną przestrzeń! Maty ochronne dzięki, którym fotele będą bezpieczne a wszystko wygląda kolorowo, nowocześnie i jednolicie! Maty dostosowane do wpięć fotelików dziecięcych. Sprawdź naszą ofertę mat do rodzinnego podróżowania.

Zobacz produkty

BeBobi.pl - Maty Samochodowe i Akcesoria dla Psów i Kotów

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu internetowego BeBobi, który oferuje szeroki wybór mat samochodowych dla psów i kotów. Pomysł wziął się z naszej prywatnej potrzeby, dlatego zostały one zaprojektowane z myślą o tym by spełniać konkretne wymagania zarówno właścicieli, jak i zwierząt. Wykonane zostały, więc z wodoodpornego i wytrzymałego materiału, który w bardzo łatwy sposób można zamontować w swoim aucie. Zapewniają one ochronę siedzenia przed zabrudzeniami, a przy okazji zabezpieczają przestrzeń.

Mata dla psa do samochodu to jednak nie jedyny nasz produkt, ponieważ oferujemy dodatkowo także bardzo pomocne akcesoria dla psów, miski i butelki turystyczne dla psa i kota oraz pasy bezpieczeństwa dla psa. Wszystko stworzone z największą starannością przy wykorzystaniu najlepszych materiałów, które gwarantują wytrzymałość i bezpieczeństwo podczas stosowania. Znaleźć je Państwo mogą na stronie naszego sklepu internetowego, dzięki któremu można zamawiać nasze produkty wprost do domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Życzymy udanych zakupów!